برای اضافه کردن این فیلد جدید کافی است اطلاعات لیست مشاغل رو از لینک پایین صفحه دانلود کنید و بر اساس کد های موجود در این فایل به هر کدام از کارکنان یکی از این کد ها رو  اختصاص بدید ، فیلد  DSW_JOB برای کد شغل  و DSW_OCP برای نام شغل در فایل DSKWOR  در نظر گرفته شده است ، اگر در این ضمینه سوالی داشتید لطفا در قسمت نظرات پایین صفحه مطرح بفرمایید.

همچنین جدول مشاغل در سیستم پرسنلی پردیس قرار گرفته ، با انتخاب هر کد از لیست مقدار کد به صورت خودکار در فایل دیسکت درج می گردد

دانلود فایل اکسل کد مشاغل تامین اجتماعی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعداد بازدید

بازدید امروز4
بازدید ديروز96
بازديد هفته282
بازديد ماه1398
کل بازدید108401

تعداد کاربران آنلاین

1
نفر

سه شنبه, 28 دی 1395 01:13

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top