سامانه های موبایل - بخش اول
تحول در بازار تلفن هاي همراه و توليد نسل جديد دستگاه هاي هوشمند باعث جايگزين شدن اين ابزار ها با نسل قديم گرديده و اين مسير تا جايگزيني کامل اين محصولات پيش خواهد رفت، هر روز بر کاربران اين دستگاه هاي هوشمند افزوده مي شود و بسياري از اين کاربران مدت زمان طولاني را در حال کار با اين ابزارها مي گذرانند. با حضور هميشگي تلفن هاي هوشمند همه افراد قادر خواهند بود از نرم افزارهاي توليد شده بهره مند شوند.


امروزه موبايل ها به ويژه تلفن هاي هوشمند نسبت به لپ تاپ و کامپيوترهاي روميزي و حتي تلفن هاي نسل قديم براي کاربران بسيار شخصي تر و محرمانه تر هستند. بسياري از کاربران موبايلشان را در 24 ساعت بيشتر از يک متر از خود دور نمي کنند، مي توانيد تصور کنيد که حضور در اين حريم خصوصي چقدر براي توليد کنندگان کالا يا خدمات مهم خواهد بود.
اگرچه تعداد نرم افزارهاي موبايل در بازار امروزه زياد شده است و تقاضا براي بهتر ديده شدن زياد است اما يافت شدن بين تعداد زيادي برنامه موبايل بسيار راحت تر از پيدا شدن در ميان ميليون ها صفحه وب خواهد بود.برنامه هاي توليد شده براي دستگاه هاي هوشمند نسبت به وب سايت هاي موبايل متفاوتند. نرم افزارهاي طراحي شده نسبت به موبايل سايت ها کيفيت کاربري بهتري دارند و تجربه کاربري بهتري را براي افراد فراهم مي نمايند.
 
امروزه ابزار هاي هوشمند بخش مهمي از زندگي کاربران را شکل مي دهند ، سرعت توسعه اين ابزار ها بسيار سريع بوده و هم اکنون به شدت فراگير شده اند ، اولين اسمارت فون اندرويدي تقريبا يک سال بعد از معرفي اولين آيفون اپل عرضه شد، اما اين پلتفرم با سرعت رشد فوق العاده زيادي تبديل به بزرگترين سيستم عامل تلفن همراه دنيا شد و حتي بالاتر از سيستم عامل محبوب و قدرتمند iOS اپل قرار گرفت.
"مجله تکنولوژي ري ويو"با انتشار يک نمودار نشان ميدهد که اين پلتفرم از سال ۲۰۰۸ميلادي تا به امروز (2014) چقدر رشد داشته و در طول 6 سال بيش از ۱ ميليارد دستگاه اندرويدي فعال وجود دارد. اندرويد بيش از هر تکنولوژي ديگري در تاريخ رشد داشته، حتي سرعت رشدي بيشتر از iOS، فيسبوک يا سيمبيان.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعداد بازدید

بازدید امروز4
بازدید ديروز96
بازديد هفته282
بازديد ماه1398
کل بازدید108401

تعداد کاربران آنلاین

1
نفر

سه شنبه, 28 دی 1395 01:14

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top