فرايند ارائه خدمات آنلاين در نرم افزار هاي موبايلي
با توجه به اينکه بسياري از خدماتي که در ادامه ذکر مي گردد براي ارائه نياز به دريافت سرويس و خدمت از سامانه ها ي موجود را دارند بايستي قابليت هاي پاسخ و دريافت سرويس هاي درخواستي به اين سامانه ها اضافه شود و يا در صورت وجود فرايند ها سامانه هاي فوق به صورتي اصلاح گردند که امکان ارائه سرويس به نرم افزار هاي موبايلي را داشته باشند .
بخشي از قابليت هاي ذکر شده در ادامه به دليل عدم وجود سيستم ارائه دهنده خدمات (Service Server)  در حال حاضر نياز به پياده سازي اين سامانه ها دارند ، که مانند يک سيستم تحت وب و يا ويندوز پياده سازي مي شوند و فاقد نماي گرافيکي مي باشند و نماي گرافيکي آنها در بستر موبايل مي باشد.

همان گونه که در شکل بالا نمايش داده شده است نياز به وجود يک سرور خدمات دهنده جهت ارائه خدمات در نرم افزار هاي موبايلي که به صورت آنلاين فعاليت مي کنند وجود دارد ، براي مثال در بحث ارائه خدمات مربوط به جستجوي کتاب در کتابخانه سامانه موبايل به دليل محدوديت در حجم داده هايي که مي تواند در خود ذخيره کند توانايي ذخيره ليست کتب يک کتابخانه را هم ندارد و بايستي بر اساس يک سرويس خدمات مورد نظر را از يک سرور گرفته و نمايش دهد و در صورت انتخاب يک کتاب بايستي اطلاعات امانت آن را نيز به صورت مشابه از سرور درخواست کرده و پس از دريافت از طريق اينترنت نمايش دهد.
 
در بحث ارائه خدمات تعاملي نيز بايستي يک سامانه براي اين موضوع به صورت سرور تحت وب تهيه و نرم افزار آن توليد گردد تا قادر به ارائه خدمات به نرم افزار موبايل باشد ،
به طور خلاصه خدمات ارائه شده در نرم افزار هاي موبايل به پايگاه هاي داده و خدمات محلي خود وابسته هستند و بدون آنها امکان فعاليت را ندارند و حجم اصلي کار در پياده سازي چنين سامانه هايي در بخش سرويس ها و پايگاه هاي آنها مي باشد.
در بحث ارائه خدمات تعاملي نيز بايستي يک سامانه براي اين موضوع به صورت سرور تحت وب تهيه و نرم افزار آن توليد گردد تا قادر به ارائه خدمات به نرم افزار موبايل باشد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعداد بازدید

بازدید امروز4
بازدید ديروز96
بازديد هفته282
بازديد ماه1398
کل بازدید108401

تعداد کاربران آنلاین

1
نفر

سه شنبه, 28 دی 1395 01:14

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top