عظيم هاشيم پرمجي رييس شركت با مسئوليت محدود ويپرو و يك تاجر هندي و يك بشر دوست مي باشد. راهبري شركت براي 4 دهه اورا به عنوان يك رهبر و پيشرو در زمبنه نرم افزار در هند تبديل كرده است.

مدير شركت ويپرو و كارافرين نمونه
مطابق با ارزيابي هاي فوربز(2014) او هم اكنون چهارمين ثروتمند هندي و نفر 61  در رده جهاني با ثروتي معادل 3/15 ميليارد دلار مي باشد.
در سال 2000 او بعنوان بيستمين قدرتمند در آسيا توسط آسيا ويك معرفي گرديد و در سالهاي 2004 و 2011 دو بار توسط مجله تايم در ليست 100 مرد با نفوذ قرار گرفت.
او هم اكنون صاحب 75% از سهام ويپرو، یکی از بزرگترین صادرکنندگان نرم‌افزار در هند است. شرکتی که بیش از ۱۰۰۰۰۰ کارمند دارد و درآمد سالانه‌ی آن ۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. و همچنين در یک بنیاد غیرانتفاعی  بنام سرمايه گذاري پرمجي به میزان یک میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است

زندگي نامه كارآفرين برتر و مدير شركت ويپرو در هند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top